Parduoda Namas, Porto San Giorgio, Fermo, Italija, Via Tombolini n°81

Parduoda - Cod. 41092

 • Tipologija: Namas
 • Sritis: 200 m²
 • Kambariu skaicius: 8
 • Valstybe: Terra-Primo-Secondo
 • Pastato stovis: New building
 • 80.00

- PARDUODAMAS Namas prie jūros -


Įmonė EDILSCOROLLI SRL yra amatininkų įmonė, įkurta 2006 m.
Ji daugiausia veikia Fermo (FM) provincijoje tiek privačioje, tiek viešojoje srityje ir plėtoja savo veiklą atnaujinimo, tobulinimo ir seisminio pritaikymo, energijos perkvalifikavimo bei prestižinių objektų statybos ir tiesioginio pardavimo srityse.
Nuo pat sukūrimo „EDILSCOROLLI SRL“ užsibrėžė tikslą niekada neišduoti kliento pasitikėjimo ir šiuo principu grindė savo komercinį stilių sprendimais ir metodais, kurie visada žengia koja kojon su laiku.
Tarp mūsų atliktų nesuskaičiuojamų darbų siūlome parduoti šį visiškai naują dviejų šeimų namą, esantį Porto San Giorgio (FM) Marche-Italy centre, jaukiame turistiniame mieste, iš kurio atsiveria vaizdas į Adrijos jūrą, su nuostabiu paplūdimiu ir krištolo skaidrumu. jūra, lankydavosi daug užsieniečių, kaip antai rusų, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, vokiečiai, amerikiečiai, olandų ir net arabai.
Mūsų namas yra būdingo ir labai paklausaus „Borgo Marinaro“ centre, iš kurio lengvai pasieksite visas pagrindines paslaugas, tokias kaip pagrindinė aikštė, bankai, picerijos, pašto skyriai, mokyklos, prekybos centrai, barai, viešbučiai ir kt. .... automobiliu, pėsčiomis ar dviračiu, ir visų pirma Pasakų promenada gražioje turizmo miestą. Artimiausias Ankonos Falconara oro uostas yra maždaug už 70 km.
Šiame maždaug 200 kvadratinių metrų name siūlome parduoti du nuostabius ir žavius dviejų aukštų butus, esančius dviem aukštais: vieną iš 93 kvadratinių metrų (beveik baigta statyti), o kitą - 100 kvadratinių metrų (pažangioje žaliavoje), vis dar galimybė pritaikyti interjero apdailos ir / ar atlikti reikiamus pritaikytus pokyčius, atsižvelgiant į jų skonį, poreikius ir kultūrų. Šiuose apartamentuose yra trys miegamieji ir bent du vonios kambariai, be balkonų, iš kurių atsiveria vaizdas.
Nagrinėjama nuosavybė yra visiškai nauja, todėl ji taip pat yra anti seisminė, atspari ugniai, saugi, sveika, erdvi, šviesi, ekonomiška ir svarbiausia ... nepriklausoma !!!!
Be to, butai, esantys už Savivaldybėje pateikto varianto, gali būti sujungti, paverčiant juos vienu namu trijuose aukštuose, pirmame aukšte įrengtuose su išskirtiniu garažu, vonios kambariu ir skalbykla.
Naudodamiesi proga iš anksto dėkoju jums ir nuoširdžiai sveikiname tikėdamiesi, kad prie jūros esantis namas patvirtins jūsų būsimas derybas.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Nuostatos

  Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

  Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB