Parduoda Namas, La Salle, Aosta, Italija, Frazione Villarisson 29

Parduoda - Cod. 26892

  • Tipologija: Namas
  • Sritis: 120 m²
  • Kambariu skaicius: 3
  • Valstybe: 2

La Salle (AO): Be Villarisson mieste, tarp Valdigne slėnių, vos kelios minutės nuo Courmayeur slidinėjimo trasų ir nuo pasirengimo Saint Didier Spa, galite rasti išskirtinę Chalet nuo 18 amžiaus.
Jis buvo visiškai renovuotas, išlaikant pagrindinius šiuo metu, pavyzdžiui, akmens ir medžio, kuris puikiai dera prie supančios gamtos. Tai dviejų aukštų namas, būdinga didelė svetainė su originalaus kamino ir didelė virtuvė.
Pirmame aukšte, yra didelis miegamasis su aukštomis lubomis ir medienos sijų, puikus vonios kambarys baigti su vonia ir didelis balkonas, kuri siūlo jums vaizdas į slėnį. Tame pačiame aukšte taip pat yra du miegamieji ir vonios kambarys kitą, kuris stovi ant mažai krioklio. Iš kambarių durys yra pagaminti iš natūralaus medžio, kuris buvo puikiai konservuoti.
Turtas taip pat yra įrengta su išoriniu soliariumas su griliumi ir erdvus sodas, garažas dviems automobiliams ir rūsiu. Ji turi puikų vaizdą į Monblano ir Grivola. Centrinio šildymo galima reguliuoti termostato. Be to, galite naudoti katilą ir / arba pelletstove. Sidabro pamušalas šio turto yra tai, kad nesvarbu, sezono, akmens ir medžio visada leidžia komfortinę temperatūrą namo viduje. Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, į pietus padėtis užtikrina ištisus metus vasaros. Tai reiškia, kad jūs netgi galite galvoti apie įdiegti saulės ir fotovoltines plokštes, o mažai krioklys pagerina hidraulinio turbinos naudojimą. Visi šie ištekliai ši namai siūlo su teise tvarką galėtų namas visiškai energijos nepriklausomas.

PERFECT PAJAMOS prope!

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB