Parduoda Vasarnamis, Magomadas, Oristano, Italija, Noesala-Lungomare Alabe

Parduoda - Cod. 38327

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 140 m²
  • Kambariu skaicius: 5
  • Valstybe: p. terra +1
  • Pastato stovis: Excellent

SUMAŽINTA KAINA: 300 000. Parduodama pusiau atskira vila, nukreipta į jūrą. Nėra tarpininkų.
Centrinėje vakarinėje Sardinijos pakrantėje, Magomadas prieplaukoje, netoli Bosos, ramioje vietoje, su krištolo skaidrumo jūra. Parduodu pusiau atskiras vilas, nukreiptas į jūrą, 2015 metais suremontuotas šiltiniu paltu. Pirmame aukšte trijų kambarių, nepriklausomų nuo ca. 60 kvadratinių metrų, su virtuvės zona, svetainė su sofa-lova, dvivietis miegamasis su galimybe 3 lovos, langų stiklas su dušu. D energinė klasė
Priešais namą yra didelė privati prieangis su stalu ir kėdėmis, kad būtų galima lauke, o namo šone - kitas tarnybinis skalbimo vonios kambarys su tualetu ir dušu, iš išorės.
Viršutiniame aukšte yra apie. 80 kvadratinių metrų, kurį sudaro atviros erdvės gyvenamasis kambarys, nukreiptas į jūrą, su virtuve-svetaine, stiklinis vonios kambarys su dušu, langų sandėliukas su vonia, skalbimo mašina, šaldiklis ir lentynos, 2 dvigubo dydžio miegamieji. C energinė klasė. Visi kambariai yra erdvūs ir šviesūs. Stogas yra izoliuotas ir vėdinamas, atviroje medienoje. Užbaikite didelę L formos paplūdimio terasą, iš kurios būtų galima patekti ir iš svetainės, ir iš virtuvės, labai panorami ir pakili, palyginti su aplinkiniais namais. Kitas balkonas nukreiptas į miegamąjį. Laiptai, slenksčiai, palangės ir granito apdaila. Jokių bendraturčių mokesčių.
įranga: baldai, nauji langai su dvigubo stiklo ir pakreipiamomis durimis, oro kondicionieriai ir ištraukiamos tentai viršutiniame aukšte, tinkleliai nuo uodų, skalbimo mašinos, 1 indaplovė, šaldytuvai, plokščiaekranis televizorius, vandens tiekimas, parabolinė antena. Kiemas skirtas 2 automobiliams, per kelias minutes nueinant prie jūros. pėsčiomis. Namas neturi savo sodo, bet yra apsuptas augalų.
Galimybė atskirai nusipirkti alyvmedžių giraites su 100 augalų maždaug 400 metrų atstumu nuo namo, šalia kelio, gerai prižiūrima, produktyvi ir turinti galimybę tranzitą jo viduje panaudoti. Kaina 30 000 eurų.
Centrinė vieta Sardinijai lankytis. Maždaug per valandą galite pasiekti Algero (Fertilijos oro uostas 60 km.) Ir Oristano. Vietovės lankytinos vietos: plaukimas, žvejyba, banglentės, kanojos, jodinėjimas, nardymas nardymu, parasparniais ir laipiojimas.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB