Parduoda Vasarnamis, Lurate Caccivio, Como, Italija, via XXV aprile, 27

Parduoda - Cod. 19222

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 700 m²
  • Kambariu skaicius: >10
  • Valstybe: 2 piani
  • Pastato stovis: Excellent

Vila per 2 aukštus.

Aukšte yra dalijamas į 2 dalis:
- Erdvė miegojimui, kurioje yra sudarytas iš trijų nepriklausomų mini apartamentai (4 miegamieji, 3 vonios kambariai, iš viso), kietmedžio grindys, visoje, gerai saugomi, 2-mini apartamentų yra išėjimas į terasa, kurios dalis yra ir uždaro langus būti panaudoti net ir žiemos metu;
- GYVENIMO sudaro valgomasis kambarį (su dvigubais stiklais langų iš 3 pusių ir vaizdu į sodą), virtuvė, vonios kambarys, papildomas kambarys ir dengta terasa, idealiai tinka kepti ant grotelių.
Žemyn sudaro didelių rūsyje (idealus šalims / susibūrimų su daugeliu žmonių, su kieto riešuto lentelėje iš 20 žmonių, baras, židinys), 2 darbo tyrimai, (vienas iš jų su kitu židiniu) antros virtuvė , skalbykla, vonios kambarys, rūsys, katilinė ir garažas 5 automobiliams.

Galimybė įsigyti kartu su vila - dalis baldai, elegantiškai pritaikytus.

Supančiame parke didelis (daugiau nei 2500 kvadratinių metrų), smulkiai ir prižiūrimi. Pušis, eglė, beržas trisdešimt metų ir didelis perimetro tvora užtikrina privatumą. Buvimas stalo ir akmens suolai dviejų kampų sode. Patogūs šunų narvai. Galimybė patekti į baseiną.
Šis visame plote ir į sodą perimetro signalizacija.

Zona yra tik dešimt kilometrų nuo Como ežero. Tik 5 km atskirti jį nuo įėjimo į ežerų (A9), kuris jungia Italiją su Šveicarija, todėl vila, patogioje padėtyje abu šiuos tikslus. Atstumas iki geležinkelio stočių, taip pat Trenord linijas.

Sporto mėgėjams, jojimo žirgai už namo, Monticello Golf Club "(golfo klubas) 3 km ir Pinetina (Appiano Gentile) iki 6 km.

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB