Sud Sardegna

View listings

Parduodamų namų skelbimai, Sud Sardegna

Pietų Sardinijos provincija buvo įsteigta tik 2016 m., Todėl ji yra jauniausia Italijos provincija ir, be kitų dalykų, viena iš nedaugelio Italijos provincijų nepriima savo pavadinimo iš savo kapitalo, kuris šiuo atveju yra atstovaujamas (laikinai) ) iš Carbonia. Šio provincijos teritorija daugiausia yra plokščia ir randama tik keletas kalnų masyvų į vakarus, rytus ir šiaurę, ribojančius jos ribas. Ši nauja provincija ribojasi su Nuoro, Kaljario ir Oristano provincijomis. Šio provincijos ypatybė yra aukštas dirbtinių ežerų buvimas, nes galima skaičiuoti septynis.
Po šio trumpo šio provincijos pristatymo leiskite man papasakoti apie įdomiausias vietas turizmo ir nekilnojamojo turto požiūriu.

- Pirmiausia norėčiau pasikalbėti su jumis apie Iglesiasą, miestą, kuriame gyvena apie 27 gyventojai, gyvenantys „Iglesiente“ regione (istorinis pietvakarių Sardinijos regionas), kuriam, be kitų dalykų, suteikiamas pavadinimas. Per pastaruosius metus ši savivaldybė turėjo didelę strateginę reikšmę, kad ji būtų viena iš karaliaus Sardinijos miestų Ispanijos dominavimo laikotarpiu. Šiandien ji, be kita ko, vis dar yra Iglesiaso vyskupijos vyskupo vieta. Nors šis miestas yra 200 metrų virš jūros lygio, jis yra tik aštuonių kilometrų atstumu nuo kranto, vienas iš pagrindinių Iglesientės regiono elementų. Turite žinoti, kad tarp urvų, įlankų ir pakrantės turistų lankomų vietų, kurios nusipelno, yra apie trisdešimt! Be to, atsižvelgiant į jo istoriją ir svarbą, Iglesiasas yra pilnas religinės, civilinės ir karinės architektūros, kurią jie praneša Ispanijos dominavimo laikotarpiu. Nekilnojamojo turto požiūriu galima įsigyti nekilnojamąjį turtą Iglesias, nepaisant to, kad pasiūlymų skaičius nėra labai didelis: galite nusipirkti 200 kvadratinių metrų vila už 470 000 eurų kainą ir trijų kambarių butą, kurio kaina - 140 000 EUR.

- Antroji vieta, su kuria noriu pasikalbėti, yra Carbonia, Pietų Sardinijos provincijos sostinė. Ši savivaldybė, kurioje gyvena 29 tūkst. Gyventojų, yra devintoji viso regiono gyventojų ir provincijos gyventojų. Karbonijos istorija yra labai įdomi ir nusipelno būti pasakyta. Ši savivaldybė gimė XX a. Trisdešimtame amžiuje, kai fašistinis režimas atitiko Italijos energijos poreikius, pastatytas šalia Serbarių kasyklos. Tai buvo nedidelis kaimas, kuriame buvo siunčiami darbuotojai, kurie turėjo dirbti su anglių gavyba ir perdirbimu. Taigi šios savivaldybės pavadinimas. Po anglies eros „Carbonia“ tapo svarbiu paslaugų centru pietvakariuose Sardinijoje ir šiandien gyvena daugiausia dėl aukštojo mokslo sektoriaus ir pramonės. Iki šiol, deja, dar neįmanoma įsigyti nekilnojamojo turto Karbonijoje, tačiau ši savivaldybė nusipelno būti atrandama, nes ji yra turtinga istorijoje ir pastatuose bei struktūrose, kuriose kalbama apie anglies erą ir antrąjį pasaulinį karą.

- Trečioji vieta, su kuria noriu pasikalbėti, yra Villasimius, tik 4 tūkst. Gyventojų. Ji yra viena iš populiariausių pietų Sardinijos savivaldybių, nes jos turi daug lankytinų vietų, kurios kiekvienais metais pavasarį ir vasarą pritraukia tūkstančius lankytojų. Šios savivaldybės teritorija yra tarp Sette Fratelli kalnų iki Capo Carbonara pakraščio pakrantės. Be to, savivaldybės teritorijoje yra dvi salos: kopūstų sala ir serpentaros sala. Kaip minėta anksčiau, šis miestas gyvena daugiausia turizmo dėka savo nuostabių balto smėlio paplūdimių ir krištolo skaidrumo. Šioje savivaldybėje gamta yra visiškai karalius. Nekilnojamojo turto požiūriu, perkant nekilnojamąjį turtą Villasimius galima dėl didelio pardavimo pasiūlymų skaičiaus: už dviejų kambarių butą kaina 150 000 €, trijų kambarių butas - 165 000 €, vilos kaina svyruoja pagal dydį ir vietą, tačiau vidutinė kaina yra apie 800 000 EUR.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 38569

Parduoda 4 miegamieji, Italija, Sud Sardegna, Sestu, Via Iglesias

185,000.00EUR
Parduoda
4 miegamieji

120 m²
Sestu, per Iglesias, pastaruoju metu, ketvirtame aukšte su liftu, butą sudaro įėjimas, svetainė su židiniu, virtuvė, du miegamieji, du vonios kambaria...
Gražus vila, laisvai stiliaus, įsikūręs istoriniame Sardaros centre (Pietų Sardinijoje), garsaus "autentiško Italijos kaimo", žinomo dėl senovės termi...
Cod. 22900

Parduoda Vasarnamis, Italija, Sud Sardegna, Portoscuso, via delle ginestre snc

460,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

317 m²
Tai atskiras vieno Gražus, įsikūręs priešais Šv Petro Bay (į pietvakarius Sardinija)
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB