Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Montottone, Ascoli Piceno, Italija, Montottone

Parduoda - Cod. 11982

  • Tipologija: Kaimo gyvenamas namas
  • Sritis: 5900 m²
  • Kambariu skaicius: 6
  • Valstybe: 2

Turtas yra įsikūręs Montottone provincijos Ascoli Piceno, Marche savivaldybės ir yra stora kampas, susijusius su miesto centro, apie 1 km nuo miesto - ar be jos, atvykstančių iš jūros -
Turtas yra įsikūręs panoraminis kalvos, vaizdas iš Sibillini kalnų į jūrą ir yra apsuptas žemės ūkio paskirties žemės: sklypas turi bendras plotas 5930,00 m2, 12 alyvuogių medžiai auga ant jo ir medžio pav.
 Pastatas yra apie 120 metrų į rytus, iš kur ateina elektros jungtis ir apie 80 m iki kito pastato į pietus. Ryšium su žeme yra geriamasis vanduo.
Pastatas yra dviejų aukštų ir mansarda, ir plano matmenys: 9,00 x 7,00 už karnizo aukštis apie 5,00 m, pusėje virš apie 4,00 x 7 kūno , 00, kurių apie 2 m aukščio į apatinę dalį padengti (žr. pridedamą brėžiniai).
Pirmame aukšte yra stabilus, su nedideliais langais ir su pirmame aukšte kambarys su židiniu yra keturi kambariai ir laiptai ir toliau pasiekti palėpėje.
Pastatas datuojamas maždaug prieš šimtmetį ir tipinę pastato tipų namai: ji plytų sienos, medinės grindys ir plytelės, plytų ir šlaitinių stogų ir medienos skiedros.
Tai įvyksta tokiomis sąlygomis pablogėjo, tačiau leisti atkūrimo ir reabilitacijos konservatyvios.

Užklausa apie šią nuosavybę


STUDIO LA TORRE
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB