Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Casole d'Elsa, Siena, Italija, STRADA COMUNALE DI FONTGAIA

Parduoda - Cod. 31264

  • Tipologija: Kaimo gyvenamas namas
  • Sritis: 20000 m²
  • Kambariu skaicius: 5 houses
  • Valstybe: 1

Toskanos širdyje, ne viduramžių kaime Casole d'Elsa kojų, yra vaizdingas nuosavybė vadinama "La Collina". Turtas yra įsikūręs ant nedidelės kalvos su nuostabiu vaizdu. Turtas susideda iš 5 namų, visi restored tipiškas toscan stiliaus. Taip pat yra 100 alyvmedžiai ir vieta pakankamai plėstis, jei norite.

Regionas

Casole d'Elsa yra mažas bendrijos, Sienos provincijos. Tai 60km (37mi) nuo Florencijos ir 40km (24mi) nuo Siena. Jūs galite pasirinkti tarp 2 oro uostai, vienas Florencijoje ir vienas Piza (90km, 56mi) Įžymūs kaimų, pavyzdžiui, Volterra ir San Gimignano yra tik 30 min pėsčiomis. Vieną valandą automobiliu ir esate iš Chianti regiono viduryje. Tai ideali vieta atrasti Toskanoje.
Be Casole d'Elsa rasite 2 labai tipiškas ir skanūs kepyklos, 2 Little parduotuvėse, vienas didelis parduotuvės. Trys tipiniai ir jaukūs barai. Picerija ir trys restoranai. Vienas iš restoranų yra vienas iš geriausių regione. Yra yra bankas, vaistinė ir kaime gydytojas. Colle di Val d'Elsa yra tik 15km (9mi) atstumu, ten jūs rasite dideli prekybos centrai.


Nuosavybė

casa Privato
Šis namas susideda iš labai daug atvira virtuvė, erdvus valgomasis ir poilsio zona, židinys, 2 miegamieji ir pagrindinis terasa su vaizdu į visą kampaniją.
Casa Belvedere (pagrindinis namas)
Ši unikali sodyba egzistuoja 2 aukštus (18 žmonės). Na baldais ir išliko tipiškas toscan stilius. Pirmame aukšte davė gražią terasą su išskirtiniu vaizdu, 4 miegamieji ir 4 vonios kambariai, didelis holas ir valgomajame. Pirmame aukšte Modernus didelė virtuvė su atvira ugnimi, 4 lovos kambariai, 2 vonios kambarių, labai didelis valgomasis su atvira ugnimi, skaitymo kampe, centrinis šildymas, viryklė su dujų, kambarys su skalbimo mašina ir sausoje mašina. Ir išskirtinė terasa. Tuo terasoje taip pat yra kambarys su dideliu valgomuoju vietoje ir profesinės virtuvėje.
Miegamieji: 8 Vonios kambariai: 6 gyvenamieji kambariai: 4 Nekilnojamojo turto tipas: Namas / vila
Casa Cavallo (Svečių namas / Porterio namas)
Šis namas yra erdvus virtuvė, atskira svetainė ir valgomojo kampe, 2 miegamieji kambariai, vonios kambario (vonia, tualetas, kriauklė), centrinis šildymas, viryklė su dujų. Atskiras terasa su lauko baldais.
Miegamieji: 2 Vonios kambariai: 1 Apgyvendinamų kambarių skaičius: 1
Casa Cantina (svečių namai)
Mažas gyvenamasis kambarys su virtuve, atskiras lôžková (2 asm), vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, kriauklė), centrinis šildymas, viryklė su elektros energijos. Atskiras terasa su lauko baldais ir nuostabiu vaizdu.
Miegamieji: 1 Vonios kambariai: 1 Apgyvendinamų kambarių skaičius: 1
Casa Denisas (svečių namai)
Mažas gyvenamasis kambarys su virtuve, atskiras lova-kambarys (2 asm), vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, kriauklė), centrinis šildymas, viryklė su dujų. Atskiras terasa su lauko baldais.
Miegamieji: 1 Vonios kambariai: 1 Apgyvendinamų kambarių skaičius: 1

Turtas taip pat nuomoja vasarą porą metų metu.

Tolimesnei informacijos ir daugiau nuotraukų skirkite kontaktą.

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB