Parduoda 3 miegamieji, Dorgali, Nuoro, Italija, Via Piemonte 8b

Parduoda - Cod. 38660

  • Tipologija: 3 miegamieji
  • Sritis: 70 m²
  • Kambariu skaicius: 3
  • Valstybe: 1

Jaukus trijų kambarių butas su sodu, automobilių stovėjimo aikštele ir sandėliavimu, 15 minučių nuo paplūdimio, įdomiame kaime, natūralioje aplinkoje, sveikintinas ir turtingas tradicijomis rytinėje Sardinijos pakrantėje - Nuraghi saloje.
Dorgali centre (Nuoro provincijoje), ramioje ir privilegijuotoje vietoje, 9 km (5,6 km) nuo Cala Gonone paplūdimių ir uolų, yra įrengtas nebendrintas butas PARDUOTI su atskiru įėjimu, 70 mq kilimų. (753.5 sf), viršutiniame dviejų aukštų dviejų aukštų namo aukšte, kuriame yra didelis priekinis sodas, kiemas ir automobilių stovėjimo aikštelė, visi būdingi abiem butams. Pastatas, pastatytas 50-ajame dešimtmetyje, buvo pastatytas iš tvirtų pamatų ir laikančiųjų konstrukcijų akmenimis, vidinėmis plytų sienomis ir dvigubu stogu, tinka saulės kolektorių įrengimui. Atkreipkite dėmesį, kad Sardinija yra neizizinė zona.
Butas pasižymi puikia ekspozicija; jis yra saulėtas, erdvus, su pietvakarių balkonu. Jis yra gerai išdėstytas ir susideda iš trijų erdvių kambarių, patogus vonios kambarys su dušu, prieškambaris su įmontuota drabužine, virtuvė su veikiančia nepapildyta plytų židiniu, virtuvėlė ir sandėliukas / namų apyvokos kambarys, kuris veda į daugiafunkcį paskirties palėpėje 2,5 m (8,2 pėdų) aukščio maksimalaus stogo aukščio taške. Langų ir durų rėmai yra medžio.
Viešbutyje taip pat yra erdvi, apie 10 mq ploto (107,7 sf.) Privati saugykla / skalbykla, aprūpinta vandeniu ir elektra, lengvai pasiekiama nuo žemės paviršiaus kieme. Virš jos, iki trumpo žingsnių, yra plati terasa, taip pat išskirtiniam naudojimui, tinka saulėti, valgyti lauke arba pakabinti skalbinius.
Butas yra sąžiningos būklės, gyvenamasis ir paruoštas judėti.
Trijų kambarių butas yra Via Piemonte 8b sankryžoje su pagrindine kaimo gatvė: Via La Marmora - Strada Statale 125 Orientale Sarda. Tai yra:
- 2 km į vakarus nuo sankryžos prie Nuoro (SS 129 Trasversale Sarda) ir Olbijoje (SS 131);
- 230 m (0,1 mylių) nuo autobusų stotelės, jungiančios Dorgali į Cala Gonone, Nuoro ir kitus kaimus.
- 450 m (0,3 km) nuo neatidėliotinos medicinos pagalbos (Viale Kennedy); vaistinė yra šalia namo Via La Marmora;
- 750 m (0,46 mylių) nuo Dorgali miesto rotušės, istorinio centro ir prekybos gatvės (Corso Umberto);
- per 400 m (0,25 mylių) yra du prekybos centrai; 120 m (400 pėdų) nuo pašto.
Dorgali galima pasiekti iš Olbijos oro uostų (šiaurėje) ir Kaljario (pietuose) su tiesioginiais tarptautiniais skrydžiais, iš Olbijos ir Porto Torres uostų (šiaurėje), Arbatax (centre). Kaljaris (pietuose). Jis yra toli 30 km (18,6 km) nuo Nuoro (36 000 gyventojų), kuris yra šeštas pagal dydį miestas Sardinijoje, kur yra tipiškos vidutinio dydžio miestelio paslaugos (ligoninė, universitetas, traukinių stotis ir kt.). „Dorgali“ turi plačiajuostį ryšį su internetu.
„Dorgali“ yra Mont Bardia pakraštyje, 456 m aukštyje. Daugiau nei 8000 žmonių gyvena ir kaime, ir pajūrio rajone: Cala Gonone. Vietovė siūlo daug galimybių pramogoms ir pramogoms visais skoniais ir poreikiais. Dorgali teritorija, tarp didžiausių Sardinijos 227 kmq (2422 sf.), Pasižymi įvairiais gamtiniais kraštovaizdžiais, leidžiančiais bet kokio tipo sunkumams bet kokio tipo lauko ir sporto veiklai. „Dorgali“ taip pat yra patrauklus istorinis-kultūrinis ir „Eno-gastronominis centras“, kuris išsaugo senas Sardinijos tradicijas. Renginiai ir kasmetiniai festivaliai atgaivina kaimo gyvenimą, su drabužiais, pėsčiomis ir žirgais, žaidimais ir varžybomis, koncertais ir šokiais, gatvių rinkomis.

Sardinija yra viena iš penkių mėlynųjų zonų pasaulyje. Ateikite ir būkite šio ilgojo gyvenimo, sveiko ir gero gyvenimo žemės dalis!

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB