Nuomoja Daugiau nei 5 miegamieji, Porto Rotondo, Olbia Tempio, Italija, VIA MARINELLA 33

Nuomoja - Cod. 27680

  • Tipologija: Daugiau nei 5 miegamieji
  • Sritis: 900 m²
  • Kambariu skaicius: 10
  • Valstybe: TERRA

SUPAVONI VILOS PARKAS
Rojaus Porto Rotondo
Mūsų gražus ir unikalus objekto įsikūręs vos kelios minutės nuo Porto Rotondo ir jo garsaus paplūdimiai ir kelios minutės nuo gražių paplūdimių Marinella įlanka centre. Panardintas į Sultingas žaluma su tipiškų Sardinijos augalų ir granito uolų su keistų formų Rasite savo nepamirštamą atostogų vietą.
Sklypas yra visiškai aptverta ir 10.000 prieiga su dviem automatiniais vartais, todėl privatumas garantuotas. Ant žemės yra penki nepriklausomi namai vieni iš kitų ir visi esame skirtingi savo dydžiu ir savo dizainu. Tuo mūsų Sutvarkyta parko širdyje yra įspūdingas baseinas su jos likvidavimu formos susilieja į apylinkes. Kiekviena vila turi savo baseiną. Čia galite pailsėti su fono muzikos patogūs gultais ir susirasti pavėsį po dideliais skėčiais. Baseine yra sūkurinė plotą ir plaukimas prieš srovę ir akmens, kuri tarnauja kaip tramplinas. Tiems, kurie nori unikalią patirtį, kad jūs galite masažas mūsų retą krioklio vandenį. Naktimis, baseinas yra nudažyti septynių spalvų - puiki vieta romantiškam aperityvas saulei ar vakaronė renginių ir šalių.
Bendras pajėgumas mūsų namų yra 24 vietų, kur grupės draugų ar didelė šeima gali rasti visą erdvę, kad ji turi. Idealiai tinka vaikams yra mūsų didelė veja, kur jie gali sugalvoti įvairių žaidimų ir mėgautis flora ir fauna, su didinga povai ir gražių vėžliai.

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB