Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Perugia, Perugia, Italija, Vocabolo Vallata 27

Parduoda - Cod. 27328

  • Tipologija: Kaimo gyvenamas namas
  • Sritis: 382 m²
  • Kambariu skaicius: 8
  • Valstybe: 3

Šis tipinis Umbrijos Kaimo turizmas (istoriškai specializuojasi tabbacco), visiškai renovuotas tiesa metus, išlaikant būdingą savitą stilių, susideda "vieno būsto vienetas". Ką tai reiškia: nors namas yra padalintas į 4 butų (atitinkamai + -70, 97, 114 ir 51 (privatus butas) kvadratinių metrų (+ dvigubas garažas 50 m²) jei 382m² viso jis yra laikomas vienu vienetu, nes ten yra galimybė prisijungti prie butus iš vidaus. Privalumas yra tai, kad jūs galite naudoti namuose, kaip tas, kuris susideda iš fiskalinių privalumų.

Kaina sutartinė. Į kainą įskaičiuota: geranoriškumą, sertifikatus, perėmimo svetainėje, klientų duomenų bazę, visais baldais, visa baseino baldai, visa sodo baldai, visa virtuvės, bed- ir vonios prietaisus.

Atostogų ūkis turi teisinių pranašumų, pavyzdžiui, F. E. supaprastinta apskaita, mokesčių lengvatų, jokių namų turto mokestis, daug įdomių lėšų iš ES, nacionaliniu ir regiono ECC.

Vis dėlto, nėra jokių suvaržymų namuose, kad jūs taip pat galite įsigyti jį kaip privačios nuosavybės (tokiu atveju kaina yra sutartinė, neįskaitant prestižo, ecc.).

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB